Łącznik zbieracz do zbiorników na wodę deszczową 11621

Fotografie

Zbieracz do zbiorników na deszczówkę. Idealnie pasuje do Amfor na deszczówkę Antique. Niezbędny do napełniania zbiorników na wodę deszczową prosto z rynny. Łatwy do zamontowania w Amforze Antique, gdyż amfora ma z boku umieszczone specjalne wejście z gwintem. W łączniku znajduje się specjalny filtr, dzięki któremu nadmiar wody nie jest wpuszczany do amfory, tylko spływa nadal rynną. Takie rozwiązanie zapobiega przed przelaniem. Sitko filtrujące oraz zawór zamykający sprawiają, że zabrudzenia z dachu nie trafiają do zbiornika.
Zbieracz wody przystosowany do rynien o średnicy od 7 do 11 cm. Bardzo łatwy montaż bez konieczności przecinania rynny. W zestawie wraz z uszczelką i otwornicą.

Cena: 285 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.