Doniczki-poznan.pl

REGULAMIN

Regulamin sklepu

1. Informacje o firmie.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ŚWIAT ROŚLIN" S.C. Maciej i Krzysztof Janku, funkcjonujące na rynku tradycyjnym pod marką Ogród Zawady 19, zwane dalej Sprzedawcą, z siedzibą w Poznaniu, kod pocztowy 61-001, ul. Zawady 19, posiada nadany numer NIP 782-17-61-123 oraz REGON 630965630.

2. Przyjmowanie zamówienia.

Towary zamawiać można 24 godziny na dobę za pośrednictwem formularza zamówień dostępnego na stronie internetowej.

W celu złożenia zamówienia nie jest konieczne dokonanie rejestracji.
Każdy zarejestrowany Klient ma możliwość bieżącego sprawdzania etapu realizacji złożonego zamówienia za pomocą przygotowanych do tego formularzy na stronie internetowej.
Klient niezarejestrowany informowany jest o etapie realizacji zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail.

3. Wycofanie zamówienia.

Wycofanie złożonego zamówienia przed dokonaniem przez Sprzedawcę jego wysyłki możliwe jest poprzez skontaktowanie się ze sklepem pod numerem telefonu +48 61 875 86 31 lub +48 608 065 353 .

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji złożonego zamówienia bez podania przyczyny rezygnacji.

4. Polityka cenowa.

Wszystkie ceny w sklepie zawierają odpowiedni dla danego produktu podatek VAT.

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany cen, a także wprowadzania i usuwania promocji.

5. Dostępność towaru.

Oferta produktowa prezentowana na stronie internetowej nie jest jednoznaczna ze stanem magazynowym sklepu.

Niektóre z prezentowanych produktów sprowadzane są od dostawcy w momencie złożenia na nie zamówienia. Informacja o dostępności każdego produktu każdorazowo podawana jest przy jego opisie.

6. Faktury.

Sprzedawca jest płatnikiem podatku VAT, za każdą dokonaną transakcję sprzedaży lub zwrotu wystawiany jest dokument fiskalny lub na życzenie faktura VAT.

7. Czas wysyłki, płatność, dostawa.

Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od czasu dostępności zamawianych produktów w sklepie oraz wybranej formy płatności i każdorazowo podawany jest w podsumowaniu zamówienia.

W przypadku zamawiania kilku produktów o różnym czasie dostępności, na życzenie klienta, zamówienie może zostać rozdzielone na dwie, osobne przesyłki, jednak koszty obu przesyłek poniesie zamawiający. O chęci takiego zrealizowania zamówienia zamawiający powinien poinformować sklep telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila.


  SYTUACJE SZCZEGÓLNE

  W przypadku niewłaściwie podanego adresu dostawy przez Klienta, koszt zwrotu przez dostawcę oraz powtórnej wysyłki zamówionych pozycji pokrywa Klient.

O każdym etapie realizacji zamówienia Klient jest informowany na bieżąco za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Akceptowane formy płatności za zakupione towary to:
 • wpłata na konto wskazane przez Sprzedawcę. Termin płatności za zamówiony towar wynosi 7 dni. Jeśli w tym terminie na koncie nie zostanie odnotowana wpłata, transakcja kupna zostanie uznana za anulowaną. Realizacja wysyłki następuje w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 • Całkowity koszt zamówienia obejmuje cenę towaru brutto oraz koszt wysyłki towaru do Klienta. Koszty wysyłki zależą od wyboru sposobu dostawy i każdorazowo są konsultowane z Klientem.

  Dostawa zamówionego towaru do Klienta realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej

  8. Zwroty i reklamacje.

  Sprzedawca gwarantuje prawo zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie spełniający oczekiwań należy przesłać na własny koszt, na podany w punkcie 1. Regulaminu adres.

  Rozliczenie zwrotu towarów uwzględnia korektę przyznanych rabatów. Informacja o dokonanym rozliczeniu zwrotu zostanie przesłana na adres e-mail Klienta. Zwrotu gotówki dokonujemy na konto bankowe Klienta w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpienia od umowy, jednak nie wcześniej niż po otrzymaniu zwrotu towaru. Towar podlegający zwrotowi powinien być w stanie niezmienionym.

  W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania, klient ma prawo w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

  W przypadku reklamacji z powodu wykrycia wad fabrycznych należy przesłać wadliwy towar na adres sklepu wraz z wypełnionym protokołem reklamacji. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zasadności reklamacji sklep dokona zwrotu należności wraz z kosztami przesyłki lub, jeśli istnieje taka możliwość i życzenie Klienta, wymiany na inny egzemplarz.
  Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty jej złożenia przez Zamawiającego

  Wymiana towaru z powodów innych niż wada fabryczna odbywa się na koszt Klienta.

  W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

  9. Ochrona danych osobowych.

  Wszelkie dane osobowe, udostępnione przez zamawiających, wykorzystywane są jedynie do celów realizacji zamówienia i nie będą w jakikolwiek inny sposób udostępniane lub wykorzystywane.

  10. Postanowienia końcowe.

  Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane w ramach działań nieuprawnionych.

  Wszelkie spory wynikłe w związku z realizacją transakcji kupna-sprzedaży produktów ze strony internetowej doniczki-poznan.pl strony będą starały się rozwiązać na drodze porozumienia.

  Przedstawiona oferta asortymentowa ma charakter informacyjny oraz reklamowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

  Dodaj się do naszego Newslettera

  Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

  Nasz sklep
  Nasz sklep
  Centrum Ogrodnicze ZAWADY
  61-001 Poznań, ul. Zawady 19
  tel: +48 61 875 86 31
  A jeśli masz pytanie...

  O naszym Centrum

  Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

  Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

  Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

  © Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Wykonanie: CyberWielkopolska

  Menu

  Napisz do nas!

  Pytanie zostało wysłane!
  Wkrótce otrzymasz odpowiedź.