• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.30, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
  • Kontakt mailowy

Amfora na deszczówkę Antique ciemny grafit s/2 11615 - 78x120 cm

Fotografie

Zbiornik na deszczówkę podłączany do rynny w kształcie antycznej amfory. Bardzo realistyczna replika terakotowego wazonu wykonana z tworzywa sztucznego. Barwa ciemnego grafitu.
Tworzywo sztuczne, z którego wykonano zbiornik na wodę deszczową, to produkt z najwyższej półki. Mocny, gruby, wytrzymały, wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Górna część amfory może służyć jako donica na kwiaty - wystarczy umieścić agrowłókninę, wsypać ziemię i posadzić ulubione kwiaty.
Zbiornik na deszczówkę przeznaczony jest do podłączenia do rynny. W tym celu potrzebny jest łącznik między rynną a beczką (nie jest dołączony do amfory, należy go dokupić oddzielnie, znajdziesz go u nas pod kodem ID 11621), który łatwo zamontować, gdyż amfora ma z boku umieszczone specjalne wejście z gwintem. W łączniku znajduje się specjalny filtr, dzięki któremu nadmiar wody nie jest wpuszczany do amfory, tylko spływa nadal rynną. Takie rozwiązanie zapobiega przed przelaniem.
Woda ze zbiornika może być pobierana przy pomocy kraniku 3/4 (produkt nie jest dołączony do amfory, należy go dokupić oddzielnie, znajdziesz go u nas pod kodem ID 11704), który łatwo zamontować, gdyż amfora ma na dole umieszczone specjalne wejście z gwintem 3/4.
Zbiornik na deszczówkę Amfora Antique pełni nie tylko praktyczną funkcję, ale również ozdobną. Sam w sobie stanowi piękną dekorację.

pojemność 360 l
szerokość: 78 cm
wysokość: 120 cm
waga: 20 kg
głębokość donicy (góra amfory): 17 cm

Cena: 2199 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.30, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.