SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA - doniczki-poznan.pl

Szanowny Kliencie, pragniemy Cię poinformować, że przede wszystkim jesteśmy sklepem stacjonarnym, a niniejsza strona ma charakter głównie reklamowy. Z tegoż względu na naszej stronie internetowej przedstawiona jest zaledwie niewielka część asortymentu. W celu zapoznania się z pozostałym zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego, mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Zawady 19.

Jednakże by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów spoza Poznania, stworzyliśmy możliwość dokonania u nas zakupów wysyłkowych. Mamy opracowane metody wysyłki zarówno pozycji o małych gabarytach, jak i dużych. Większe ilości, a także duże, ciężkie pozycje, wysyłamy na paletach, by zwiększyć stopień ich zabezpieczenia w trakcie podróży.

Uwaga! W trosce o dobro Klienta znaczną część donic ceramicznych (bez względu na ilość i wielkość) wysyłamy TYLKO paletą, by zapewnić ich bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego.

Sposób wysyłki danego produktu jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Przy zamówieniu doniczek Klient otrzymuje informację zwrotną dotyczącą wysyłki wybranych przez Niego produktów. Wszystkie przesyłki są przez nas odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem, a w niektórych przypadkach dostarczamy je własnym transportem.

Przy dostarczaniu zamawianych przez Państwa pozycji współpracujemy z firmą DHL oraz z innymi firmami kurierskimi.
Istnieje także możliwość odbioru zamówionych pozycji osobiście, korzystając z własnego transportu. Wszystko zależy od naszych wspólnych ustaleń.

Przedstawiona oferta asortymentowa ma charakter informacyjny oraz reklamowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Jak zamówić wysyłkowo KROK PO KROKU

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5


Krok 1
WYBIERZ TO CO CI SIĘ SPODOBA

Wybierz z naszej oferty online te pozycje, które Ci się spodobały, które pasują do Twojej koncepcji wystroju wnętrza, tarasu i ogrodu. Możesz ich nazwę i numer zapisać na kartce lub, jeśli się zarejestrujesz w naszym serwisie, możesz stworzyć swoją "listę życzeń". ZAREJESTROWAĆ się możesz na TEJ STRONIE. Bardzo zachęcamy Cię do rejestracji, która oprócz ułatwienia procesu zamówienia wysyłkowego, da Ci możliwość korzystania z naszych PROMOCJI w pierwszej kolejności oraz DODATKOWYCH RABATÓW za dotychczasowe zakupy podczas kolejnych zamówień. Wiele promocji będziemy organizować tylko dla naszych ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW.

Krok 2
PRZEŚLIJ DO NAS SWOJĄ LISTĘ WYBRANYCH POZYCJI

Jeśli Twój wybór został zakończony, prześlij do nas swoją listę. Możesz to zrobić na 3 sposoby.
1. Najprościej wysłać do nas swoją "listę życzeń". Stworzysz ją klikając przycisk "DODAJ" przy produkcie, który Cię zainteresował. W swoim Panelu Klienta będziesz widzieć Swoją listę życzeń, a obok przycisk "wyślij" oraz pole do wpisania dodatkowych informacji.
2. Możesz również napisać do nas maila i wpisać w niego wybrane przez Ciebie pozycje, najlepiej jeśli skorzystasz z naszego formularza dostępnego TUTAJ.

Krok 3
USTALENIE KOSZTÓW DOSTAWY

NIE ZARABIAMY NA KOSZTACH DOSTAWY
Oprócz pozycji o małych gabarytach, możemy wysłać także średnie i bardzo duże przedmioty lub większą ich ilość, a przesyłki dostarcza sprawdzona przez nas firma. Sposób dostawy (paczka, paleta) wybranych przez Ciebie pozycji zależy od wielu czynników, takich jak ich wielkość, ciężar, kruchość materiału, podatność na uszkodzenia. Dlatego najpierw chcemy ocenić, jak zabezpieczyć Twoją przesyłkę, a następnie podać Ci koszt dostawy. W tym celu skontaktujemy się z Tobą i podamy Ci ostateczną wartość. Będziesz mieć możliwość zaakceptowania lub rezygnacji z zamówienia.

Możesz również zdecydować się na odbiór osobisty, własnym transportem. W niektórych przypadkach zamówione pozycje dostarczamy własnym transportem.

Krok 4
OPŁACENIE ZAMÓWIENIA

Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów dostawy na Twój adres email zostanie przesłana informacja o tym, jak i jaką kwotę należy zapłacić za Twoje zamówienie.

Prosimy o wpłatę ustalonej kwoty.

Po zaksięgowaniu wpływu opłaty za Twoje zamówienie (otrzymasz o tym maila potwierdzającego), Twoje zamówienie zostanie przekierowane do wysyłki.

Krok 5
DOSTAWA ZAMÓWIONYCH POZYCJI

Po przygotowaniu przez nas Twojego zamówienia, otrzymasz od nas maila informacyjnego.
W zależności od Twojego wyboru formy dostawy, wysyłamy zamówione przez Ciebie pozycje na podany adres lub zapraszamy po odbiór do naszego sklepu w godzinach otwarcia.

W przypadku dostawy pod wskazany adres, możesz się jej spodziewać zwykle na drugi dzień roboczy od dnia wysyłki.Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.