• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8-16 NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną
  • Kontakt mailowy

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA - doniczki-poznan.pl

Szanowny Kliencie, pragniemy Cię poinformować, że przede wszystkim jesteśmy sklepem stacjonarnym,
a niniejsza strona ma charakter głównie reklamowy. Z tegoż względu na naszej stronie internetowej przedstawiona jest zaledwie niewielka część asortymentu. W celu zapoznania się z pozostałym zapraszamy do naszego Centrum Ogrodniczego, mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Zawady 19.

Jednakże by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów spoza Poznania, stworzyliśmy możliwość dokonania
u nas zakupów wysyłkowych. Mamy opracowane metody wysyłki zarówno pozycji o małych gabarytach,
jak i dużych. Większe ilości, a także duże, ciężkie pozycje, wysyłamy na paletach, by zwiększyć stopie
ich zabezpieczenia w trakcie podróży.

Uwaga! W trosce o dobro Klienta znaczną część donic ceramicznych (ze względu na ilość i wielkość) wysyłamy TYLKO paletą, by zapewnić ich bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego. Usługa dostawy paletą nie obejmuje rozpakowania produktów z palety przez kuriera oraz ich wniesienia.

Sposób wysyłki danego produktu jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Przy zamówieniu doniczek Klient otrzymuje informację zwrotną dotyczącą wysyłki wybranych przez Niego produktów. Wszystkie przesyłki
są przez nas odpowiednio zabezpieczane przed uszkodzeniem.

Przy dostarczaniu zamawianych przez Państwa pozycji współpracujemy z firmą kurierską DHL Parcel Polska Sp. z o. o. oraz z przewoźnikiem paletowym Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. W wyjątkowych sytuacjach transportujemy produkty do klienta samodzielnie lub ustalamy wynajęcie własnej firmy przewozowej. Proszę pamiętać, żeNIE realizujemy zakupu internetowego z odbiorem osobistym.

Termin wysyłki zamówionego towaru wynosi do 7 dni roboczych - dokładniejszy termin realizacji przystosowany do aktualnej ilości zleceń do realizacji podawany jest przy wycenie Listy Życzeń. Szacowany czas realizacji może ulec zmianie w czasie.

Przedstawiona oferta asortymentowa ma charakter informacyjny oraz reklamowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Jak zamówić wysyłkowo KROK PO KROKU

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5


Krok 1
WYBIERZ TO CO CI SIĘ SPODOBA

Zarejestruj się na TEJ STRONIE. Następnie wybierz z naszej oferty online te pozycje, które Ci się spodobały, które pasują do Twojej koncepcji wystroju wnętrza, tarasu i ogrodu. Dodaj je do "Listy życzeń". Uwaga - dodanie produktów do listy życzeń nie oznacza ich zarezerwowania.Krok 2
PRZEŚLIJ DO NAS SWOJĄ LISTĘ WYBRANYCH POZYCJI

Jeśli Twój wybór został zakończony, prześlij do nas swoją listę. Możesz to zrobić na 2 sposoby.
1. Najprościej wysłać do nas swoją "listę życzeń". Stworzysz ją klikając przycisk "DODAJ" przy produkcie, który Cię zainteresował. W swoim Panelu Klienta będziesz widzieć Swoją listę życzeń, a obok przycisk "wyślij" oraz pole do wpisania dodatkowych informacji.
2. Możesz również napisać do nas maila i wpisać w niego wybrane przez Ciebie pozycje, najlepiej jeśli skorzystasz z naszego formularza dostępnego TUTAJ.

Wysłanie listy życzeń nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia i nie jesteś zobligowany do kupienia wybranych przez siebie produktów - traktujemy to jako zapytanie i prośbę o ustalenie kosztów wysyłki.

Krok 3
USTALENIE KOSZTÓW DOSTAWY

NIE ZARABIAMY NA KOSZTACH DOSTAWY
Oprócz pozycji o małych gabarytach, możemy wysłać także średnie i bardzo duże przedmioty lub większą ich ilość, a przesyłki dostarcza sprawdzona przez nas firma. Sposób dostawy (paczka, paleta) wybranych przez Ciebie pozycji zależy od wielu czynników, takich jak ich wielkość, ciężar, kruchość materiału, podatność na uszkodzenia. Dlatego najpierw chcemy ocenić, jak zabezpieczyć Twoją przesyłkę, a następnie podać Ci koszt dostawy. W tym celu skontaktujemy się z Tobą i podamy Ci ostateczną wartość. Będziesz mieć możliwość zaakceptowania lub rezygnacji z zamówienia.

W niektórych przypadkach zamówione pozycje dostarczamy własnym transportem.

Uwaga! W przypadku przesyłki paletowej prosimy o pamiętanie, że usługa dostawy paletą nie obejmuje rozpakowania produktów z palety przez kuriera oraz ich wniesienia.

Krok 4
OPŁACENIE ZAMÓWIENIA

Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów dostawy na Twój adres email zostanie przesłana informacja o tym, jak i jaką kwotę należy zapłacić za Twoje zamówienie.

Prosimy o wpłatę ustalonej kwoty. Zamówienie uważamy za złożone w momencie zaakceptowania kosztów wysyłki i po wpłaceniu kwoty na nasze konto. Może się jednak zdarzyć, że wybrane przez Ciebie produkty zostaną wykupione przez klientów w sklepie stacjonarnym przed zaksięgowaniem Twojej wpłaty na naszym koncie. W takiej sytuacji zwracamy pieniądze.

Po zaksięgowaniu wpływu opłaty za Twoje zamówienie (otrzymasz o tym maila potwierdzającego), Twoje zamówienie zostanie przekierowane do wysyłki.

Krok 5
DOSTAWA ZAMÓWIONYCH POZYCJI

Po przygotowaniu przez nas Twojego zamówienia, otrzymasz od nas maila informacyjnego.
W zależności od Twojego wyboru formy dostawy, wysyłamy zamówione przez Ciebie pozycje na podany adres firmą kurierską lub spedycyjną.

Dostawy możesz spodziewać się zwykle w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie.Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8-16 NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.