Doniczka cementowa prostokątna korytko s/2 6924 - 24x12x16 cm

Fotografie

Wewnętrzna prostokątna doniczka wyglądająca jak korytko odlane z betonu. Wykonana z masy kompozytowej na bazie cementu. Jej powierzchnia jest lekko chropowata, matowa.
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować jako osłonkę lub uprawiać w niej rośliny z zastosowaniem drenażu w postaci np. keramzytu. Wywiercenie otworu w doniczce wykonanej z tego typu materiału nie nastręcza większych trudności, możliwe jest więc i takie rozwiązanie.
Prostokątna doniczka cementowa nie posiada żadnych dodatkowych zdobień. Prostota formy i surowość materiału to jej wielkie atuty. Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Doniczki cementowe cieszą się dużą popularnością, są modne i designerskie, toteż chętnie wykorzystują je projektanci wnętrz.

Wymiary:
długość: 24 cm,
szerokość: 12 cm,
wysokość: 16 cm.

Produkt dostępny także w innych wymiarach i formach.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 6924
  • Cena: 34.99 zł
  • Dostępność: Dostępne 10 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.