Doniczki-poznan.pl

Doniczka cementowa kwadratowa niska s/1 6930 - 20x20x10 cm

Fotografie

Wewnętrzna kwadratowa niska doniczka wyglądająca jak odlana z betonu. Wykonana z masy kompozytowej na bazie cementu. Jej powierzchnia jest lekko chropowata, matowa.
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować jako osłonkę lub uprawiać w niej rośliny z zastosowaniem drenażu w postaci np. keramzytu. Wywiercenie otworu w doniczce wykonanej z tego typu materiału nie nastręcza większych trudności, możliwe jest więc i takie rozwiązanie.
Kwadratowa doniczka cementowa nie posiada żadnych dodatkowych zdobień. Prostota formy i surowość materiału to jej wielkie atuty. Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Doniczki cementowe cieszą się dużą popularnością, są modne i designerskie, toteż chętnie wykorzystują je projektanci wnętrz.

Wymiary:
długość: 20 cm,
szerokość: 20 cm,
wysokość: 10 cm.

Produkt dostępny także w innych wymiarach i formach.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 6930
  • Cena: 35 zł
  • Dostępność: ostatnie 2 egz.
Możesz dodać tę pozycję do swojej listy życzeń i wysłać do nas jako swoje zamówienie.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.