Betonowa skrzynka balkonowa szara 25183 - 50x17x17 cm

Fotografie

Balkonowa betonowa skrzynka utrzymana w naturalnej szarej kolorystyce. Powierzchnia niejednorodna, lekko chropowata, matowa.
Donica wykonana z materiału kompozytowego, na który składa się cement oraz włókno szklane działające wzmacniająco. Dzięki zastosowaniu takiego innowacyjnego rozwiązania donica jest niezwykle trwała oraz dość lekka.Wpływa to też na jej odporność na warunki atmosferyczne. Donica mrozoodporna, a także nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Nadaje się do bezpośrednich nasadzeń, gdyż posiada otwór odwadniający.
Prostokątna donica betonowa nie posiada żadnych dodatkowych zdobień. Prostota formy i surowość materiału to jej wielkie atuty. Doskonale sprawdzi się na tarasie, balkonie czy ogrodzie nietuzinkowo komponując się zarówno z architekturą tradycyjną jak i nowoczesną. Nadaje się do aranżacji przestrzeni publicznej.
Donice betonowe cieszą się dużą popularnością, są modne i designerskie, toteż chętnie wykorzystują je projektanci wnętrz i ogrodów.

Wymiary:
długość: 50 cm,
szerokość: 17 cm,
wysokość: 17 cm.

Produkt dostępny także w innych wymiarach i formach.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 25183
  • Cena: 99 zł
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.