Karczoch s/1 1420116 - 10x20 cm

Fotografie

Figurka przedstawiająca karczocha na kwadratowej solidnej podstawie. To piękna dekoracja zachwycająca starannym wykonaniem z wielką dbałością o szczegóły, o każdy, nawet najmniejszy, płatek karczocha.U trzymana w naturalnych odcieniach szarości, z licznymi delikatnymi przetarciami. Powierzchnia matowa, niejednorodna, przecierana.
Wykonana jest z materiału kompozytowego, którego głównym składnikiem jest cement. To produkt odporny na warunki atmosferyczne, ale na zimę sugerujemy wyeksponowanie go w pomieszczeniu - nie jest odporny na niskie temperatury.
Figurki betonowe cieszą się nieustającą popularnością nie tylko ze względu na trwałość. Surowość materiału, modna kolorystyka to ich atuty. Natomiast figurki z karczocha to ten rodzaj dekoracji, który przywędrował do nas z Włoch. Można je często spotkać we włoskich domach, restauracjach i ogrodach. Stają się coraz bardziej modne i u nas. Chętnie są wykorzystywane w aranżacjach włoskich i prowansalskich.

Wymiary:
szerokość: 10 cm,
wysokość: 20 cm

Uwaga! Wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 35 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 1420116
  • Dostępność: Dostępne 10 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.