Donica Granit Kanti wazon czarny s/2 147002 - 34x67 cm

Fotografie

Granitowa donica w kształcie wazonu zwężającego się ku dołowi. Barwa czarna. Powierzchnia dość gładka, wypolerowana, łatwa do utrzymania w czystości. Prosta forma prostopadłościanu i surowość materiału to jej wielkie atuty.
Donica wykonana z granitu z domieszką żywicy. Kamień, jako podstawowy składnik produktu, jest tym, co wyróżnia serię Granit wśród innych donic i stanowi o jej absolutnej wyjątkowości. Przede wszystkim decyduje o jej niezwykłej trwałości i wytrzymałości, odporności na uszkodzenia i zarysowania. Donice wyprodukowane na bazie granitu są bardzo ciężkie i stabilne (idealne więc do ogródków restauracyjnych czy innych przestrzeni publicznych!).
Wykonanie z takiego właśnie materiału sprawia, że donica jest odporna na wszystkie warunki atmosferyczne i działanie promieni UV. Oczywiście jest również mrozoodporna (pod warunkiem nie zostawienia w niej wody - lód rozsadza nawet skały).
Donica posiada wywiercony otwór drenażowy, który w razie potrzeby można zatkać korkiem uszczelniającym (to rozwiązanie polecamy w przypadku użytkowania wewnętrznego). Nadaje się więc do nasadzeń bezpośrednich, choć może służyć także jako osłonka.
Seria Granit znakomicie się sprawdzi w przestrzeni prywatnej i publicznej, w ogrodzie, na tarasie, w salonie. To zakup na wiele lat! Niebagatelne znaczenie ma również to, że jest to innowacyjny produkt wyprodukowany w Polsce z polskich materiałów.

Wymiary:
szerokość: 34 cm
wysokość: 67 cm
waga: 16,5 kg

Cena: PROMOCJA ! - 449.1 zł - Taniej o 10%

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.