Świecznik Chaza s/2 570026 - 16x36 cm

Fotografie

Piękny rustykalny świecznik z serii Chaza. Prosty kształt smukłej nogi z miejscem na świeczkę. Powierzchnia zdobiona wypukłym wzorem, nierówno pomalowana na odcień starej miedzi. Celowo postarzona w liczne bruzdy i przetarcia imitujące stare uszkodzenia oraz odpryski spod których przebijają szare plamy cementu. Piękny, stylowy design!
Świecznik wykonany z materiału kompozytowego na bazie cementu i żywicy. Jest trwały i wytrzymały, również na warunki atmosferyczne (nie jest mrozoodporna).
Piękny element dekoracyjny w każdym domu!

Wymiary (świecznika):
szerokość: 16 cm
wysokość: 36 cm

Uwaga! Wymiary świecznika mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%), poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie wielkością plam i rozmieszczeniem kolorów.

Cena: 85 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 570026
  • Dostępność: Dostępne 6 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.