• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8-15 NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną
  • Kontakt mailowy

Kran ogrodowy - punkt poboru wody - jasny granit 11620 - 25x100 cm

Fotografie

Piękny dekoracyjny kran ogrodowy. Wysoka prosta forma kolumnowa z podstawą w barwie jasnego szarego granitu. Powierzchnia doskonale naśladuje wyrób z czystego kamienia. Wykonany z kompozytu m.in. żywicy i materiału mineralnego (rozdrobniony kamień), mrozoodporny i odporny na korozje.
Kran ogrodowy jasny granit to doskonałe rozwiązanie do niebanalnego zamaskowania ujęcia wody. To zarazem ozdoba jak i element funkcjonalny w ogrodzie. Bardzo przydatny w stacjonarnym poborze wody, do umycia rąk podczas pracy w ogrodzie lub podpięcia węża ogrodowego. Dobrze prezentuje się zarówno jako samodzielny element architektury ogrodowej, jak i fragment większej całości w aranżacji roślinnej.
Ogrodowy punkt poboru wody może pełnić nie tylko praktyczną funkcję, ale również ozdobną. Zamontowany w ogrodzie pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Wymiary:
podstawa: 25x25 cm
szerokość słupka: 13 cm
wysokość: 100 cm

Cena: 699 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8-15 NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.