Kran ogrodowy zielony aluminiowy 11685 -28x32,5x80 cm

Fotografie

Piękny dekoracyjny kran ogrodowy. Wysoka prosta forma kolumnowa z szeroką podstawą w barwie zieleni butelkowej. Malowany metodą proszkową. Wykonany z aluminium, mrozoodporny i odporny na korozje. Posiada kranik z mosiądzu.
Zielony kran ogrodowy to funkcjonalna ozdoba idealna do niebanalnego zamaskowania ujęcia wody. Bardzo przydatny w stacjonarnym poborze wody, do umycia rąk podczas pracy w ogrodzie lub podpięcia węża ogrodowego. Dobrze prezentuje się zarówno jako samodzielny element architektury ogrodowej, jak i fragment większej całości w aranżacji roślinnej.
Ogrodowy punkt poboru wody może pełnić nie tylko praktyczną funkcję, ale również ozdobną. Zamontowany w ogrodzie pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Wymiary:
szerokość: 28 cm
długość: 32,5 cm
wysokość: 80 cm

Cena: 799 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.