DW Donica Felicja turkusowa s/3 79992290 - 43x38 cm

Fotografie

Piękna okrągła donica z grubościennej ceramiki w atrakcyjnym kształcie nawiązującym do kwitnącego tulipana. Ścianki donicy żebrowane, zdobione pionowymi wypukłymi paskami. Utrzymana w turkusowo-niebieskiej tonacji z brązowymi przetarciami.
Donice są ręcznie malowane, z celowymi przetarciami i zaciekami. Z tego względu barwy poszczególnych donic mogą od siebie się różnić - niektóre są bardziej nasycone turkusowym odcieniem z niewielką ilością przetarć, a w innych przetarć jest bardzo dużo. Donica szkliwiona z połyskiem, łatwa do utrzymania w czystości.
Kształt donicy jest bardzo atrakcyjny również ze względów praktycznych - posadzona w niej roślina będzie miała dużo miejsca dla systemu korzennego , a więc bardzo dobre warunki do wzrostu.
Donica wykonana z wysokiej jakości ceramiki, posiada solidne, grube ścianki. Donica typowo zewnętrzna, odporna na warunki atmosferyczne. Nie zmienia barwy pod wpływem promieni słonecznych. Donica mrozoodporna. Posiada otwór odprowadzający nadmiar wody, nadaje się wiec do bezpośrednich nasadzeń. Przy użytkowaniu wewnętrznym wymaga podstawka.
Donica Felicja doskonale się sprawdzi w każdej przestrzeni. Kolor niebieski pięknie odbija zieloną barwę roślin i wprowadza mocniejsze akcenty w aranżacjach, zarówno zewnętrznych i wewnętrznych. Mocne barwy ożywiają przestrzeń, dodają jej życia, energii - warto pamiętać o tym przy dobieraniu dodatków i nie bać się kolorów w domu i w ogrodzie!
Donica Felicja będzie prawdziwą perełką w każdej aranżacji!

Wymiary:
szerokość: 43 cm
wysokość: 38 cm

Donica ręcznie malowana - poszczególne egzemplarze mogą się od siebie różnić odcieniem i stopniem nasycenia barwy oraz ilością przetarć. Jeśli zależy nam na konkretnym odcieniu, to przed zakupem donicy sugerujemy kontakt ze sklepem. Donica może również nieznacznie różnić się wymiarami od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 249.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992290
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.