Osłonka ceramiczna wisząca niebieska 79992252 - 27x16 cm

Fotografie

Okrągła wisząca osłonka ceramiczna o pękatej formie nieco spłaszczonej baryłki. Piękna niebieska barwa. Ręcznie malowana z celowymi przetarciami i zaciekami. Powierzchnia nie jest zupełnie gładka, są na niej delikatne nierówności, co stanowi o jej niepowtarzalności. Donica szkliwiona z mocnym połyskiem, dzięki temu łatwa do utrzymania w czystości. Doniczka umocowana na trzech metalowych srebrzystych łańcuszkach.
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka typowo wewnętrzna, choć może być wieszana na tarasie w okresie od wiosny do jesieni. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Dzięki niebieskiej barwie ładnie prezentują się w niej rośliny doniczkowe, podkreśla ich naturalną urodę, tworząc wraz z nimi spójną i harmonijną całość.

Wymiary:
średnica (w najszerszym miejscu): 27 cm
wysokość: 16 cm

Uwaga! Donice ręcznie malowane, mogą więc różnić się od siebie odcieniem i głębią barwy.

Cena: 129.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992252
  • Dostępność: Dostępne 14 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.