Donica Stare Drzewo s/3 25373 - 45x38 cm

Fotografie

Wyjątkowa donica przyciągająca wzrok swoją oryginalnością. Okrągły klasyczny kształt o strukturze imitującej korę starego drzewa. Całość wykonana ręcznie z dużą precyzją - nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Naturalna brązowa kolorystyka z elementami rudymi, szarymi i czarnymi. Piękny element dekoracyjny zainspirowany naturą.
Donica wykonana została z materiału kompozytowego na bazie cementu wzmocnionego włóknem szklanym. Wykonanie z dużą dbałością o szczegóły.By podkreślić jej naturalny wygląd nie została szkliwiona.
Doniczka posiada otwór odwadniający, nadaje się więc do bezpośredniego sadzenia roślin. Może oczywiście służyć również jako osłonka.
Piękna donica może stanowić oryginalny, naturalny element dekoracji każdego wnętrza, tarasu, balkonu lub ogrodu. Niepowtarzalne wzornictwo, które na długo zapada w pamięć!

Wymiary:
szerokość: 45 cm
wysokość: 38 cm

Uwaga! Donica ręcznie wykonana, jej Wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).
Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie.

Cena: 399 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.