Gałązka jabłoni z owocami 124052 - wysokość 31 cm

Fotografie

Gałązka jabłoni z dojrzałymi owocami. Naturalna kolorystyka małych jabłuszek oraz gałązki i niezwykła precyzja ich wykonania sprawia, że mamy do czynienia z doskonałą imitacją prawdziwej owocującej gałązki jabłoni. Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów. Do złudzenia przypomina naturalną roślinę - dopiero dotyk pozwala na odkrycie, że mamy do czynienia ze sztuczną rośliną.
Gałązka może stanowić samodzielną ozdobę umieszczony np. w wąskim szklanym wazonie czy ceramicznej butli. Można też skompletować cały pęk gałązek jabłoni lub użyć ich do kompozycji florystycznych.

Wymiary:
wysokość: 31 cm

Cena: 12 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 124052
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353
pon.-pt. 8-15
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.