Osłonka Barca s/2 79992109 - 16x13 cm

Fotografie

Okrągła osłonka ceramiczna w nietypowej formie. Niezwykle oryginalna powierzchnia w geometryczny przestrzenny wzór z oryginalnym wykończeniem. Utrzymana w modnej bieli, szkliwiona zewnętrznie i wewnętrznie. Stylowa i nowoczesna estetyka.
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka typowo wewnętrzna. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu odwadniającego, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Dzięki uniwersalnej formie ładnie prezentują się w niej rośliny doniczkowe, podkreśla ich naturalne piękno, tworząc wraz z nimi spójną i harmonijną całość. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Doskonała do salonu!

Wymiary:
średnica: 16 cm,
wysokość: 13 cm.

Produkt dostępny w innych rozmiarach.

Cena: 24.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.