Osłonka ceramiczna Szkocki Mech s/2 14460 - średnica 14 cm

Fotografie

Okrągła osłonka ceramiczna w klasycznym kształcie. Ciekawa kolorystyka nawiązująca do barwy mchu - mieszanina odcieni zieleni muśniętych seledynem i turkusem. Powierzchnia gładka, z delikatnym połyskiem. Szkliwienie wewnętrzne i zewnętrzne.
Doniczka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Nie posiada otworu odwadniającego. To klasyczna osłonka na rośliny w doniczkach produkcyjnych. Przy zastosowaniu odpowiedniego drenażu, np. z keramzytu, można pokusić się o bezpośrednie posadzenie rośliny.
Dzięki szkliwieniu po obu stronach, doniczka jest wodoodporna. Szkliwienie zapobiega również przebarwianiu się doniczki pod wpływem promieni słonecznych. Osłonkę można wystawiać na zewnątrz w okresie od wiosny do jesieni, pamiętać jedynie należy, żeby schować ją zimą - nie jest mrozoodporna. To osłonka typowo wewnętrzna.

Wymiary:
średnica: 14 cm,
wysokość: 12,5 cm

Produkt dostępny w wielu rozmiarach - sprawdź naszą ofertę!
Uwaga! Produkty wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 21.99 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.