Osłonka ceramiczna Red 79992046 - 14x13 cm

Fotografie

Okrągła osłonka ceramiczna o prostych ściankach bocznych. Mocna czerwona kolorystyka. Doniczka z połyskiem, szkliwiona zewnętrznie i wewnętrznie. Łatwa do utrzymania w czystości.
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka typowo wewnętrzna. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Dzięki uniwersalnej formie ładnie prezentują się w niej rośliny doniczkowe. Idealna do tworzenia bożonarodzeniowych aranżacji - wprost stworzona dla gwiazdy betlejemskiej. Ta zachwycająca osłonka doda energii każdemu pomieszczeniu!

Wymiary:
średnica: 14 cm,
wysokość: 13 cm

Cena: 17.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992046
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.