MC Donica Lilia Cylinder zielona s/1 79991271 - 19x14 cm

Fotografie

Okrągła donica ogrodowa w kształcie walca. Dwie ścianki boczne zdobią emblematy o wzorze przypominającym kwiat lilii. Niepowtarzalna kolorystyka - odcienie zieleni mieszają się z barwami seledynowymi, tworząc razem niezwykle atrakcyjny efekt wizualny. Donica ręcznie malowana i szkliwiona, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Posiada malowniczo rozrzucone celowe zacieki, przetarcia i plamy. Jak większość donic ogrodowych posiada otwór odprowadzający nadmiar wody (sprzedawana jest bez podstawka).
Donica wykonana z wysokiej jakości ceramiki, posiada solidne, grube ścianki. Może być użytkowana zarówno w pomieszczeniach (tu wymaga podstawka), jak i na zewnątrz, gdyż jest odporna na warunki atmosferyczne. Nie zmienia barwy pod wpływem promieni słonecznych. Donica mrozoodporna.

Wymiary:
średnica zewnętrzna: 19 cm,
średnica wewnętrzna: 16 cm
wysokość: 14 cm.

Donica dostępna w kilku rozmiarach - sprawdź naszą ofertę.
Uwaga! Donice ręcznie wykonane, toteż mogą od siebie różnić się wymiarami (+/- 5%). Donice ręcznie malowane, mogą więc różnić się od siebie odcieniem i głębią barwy.

Cena: 39.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.