Donica wysoka okrągła z połyskiem biała z wkładem s/2 970045 - 19x36 cm

Fotografie

Wysokiej jakości donica w kształcie okrągłego wazonu z wkładem na rośliny. Biała, gładka, z połyskiem, elegancka - wprowadzi biały akcent do przestrzeni, w której będzie się znajdowała.
Wysoka donica z połyskiem to efekt łączenia nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Prócz atrakcyjnej osłonki zewnętrznej posiada również wewnętrzny czarny wkład, bezpośrednio w którym sadzi się rośliny. Kształt i wielkość wkładu pozwala na stworzenie odpowiednich warunków do rozrostu bryły korzeniowej. Do donicy można dobrać również pasujący system nawadniana, wyprodukowany przez tego samego producenta.
Doniczka wykonana jest z wysokiej jakości sztucznego tworzywa odpornego na blaknięcie kolorów. Niegroźny jej deszcz i mróz. Przez wiele lat zachowa niezmieniony wygląd. Łatwa w utrzymywaniu w czystości.
Ten model świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Balkon, taras, ogród, salon - wszędzie będzie pasował.Chętnie jest wykorzystywany również przy aranżacji przestrzeni publicznej, np. holu, auli, recepcji czy biura. Wysokie donice z połyskiem bardzo dobrze prezentują się również przed wejściem do restauracji czy hotelu, jak i są prawdziwą ozdobą ogródka nie tylko przy kawiarni.

Wymiary:
średnica: 19 cm,
wysokość: 36 cm

Donice są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, jak również w kwadratowych wariantach.


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.