Doniczki-poznan.pl

Hortensja różowa 13705 - wysokość 40 cm

Fotografie

Gałązka hortensji ogrodowej z jednym kwiatostanem w kolorze różowym oraz z kilkoma listkami. Naturalna kolorystyka i niezwykła precyzja wykonania sprawia, że mamy do czynienia z doskonałą imitacją żywej rośliny. Kwiat misternie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Do złudzenia przypomina naturalną roślinę - dopiero dotyk pozwala na odkrycie, że mamy do czynienia ze sztucznym kwiatem.
Może stanowić samodzielną ozdobę umieszczony np. w wąskim szklanym wazonie. Można też skompletować cały pęk różnokolorowych hortensji i cieszyć się skrawkiem lata przez cały rok!


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 13705
  • Cena: 25 zł
  • Dostępność: Duża ilość
Możesz dodać tę pozycję do swojej listy życzeń i wysłać do nas jako swoje zamówienie.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.