Metalowy kwietnik doniczki na łańcuszku 24663 - 20x69 cm

Fotografie

Uroczy rustykalny kwietnik wiszący wykonany w całości z metalu. Stylizowany na stary, przecierany, matowy, lekko rdzawy. Utrzymany w kolorze brązowym. Składa się z dwóch doniczek wiszących jedna pod drugą na łańcuszku. Łańcuszek przyczepiony jest do solidnego uchwytu, za pomocą którego kwietnik można powiesić.
Nieduże doniczki metalowe bez dziurki odprowadzającej odpływ wody. Mogą więc służyć albo jako osłonki, albo - po zastosowaniu drenażu - można rośliny bezpośrednio w nich zasadzić.
Kwietnik sam w sobie jest wyjątkową ozdobą. Będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny zarówno na zewnątrz, na tarasie lub balkonie, jak i we wnętrzu, podkreślający urodę eksponowanej w nim rośliny.

Wymiary:
Szerokość: 20 cm,
wysokość: 69 cm.

Cena: 53 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.