Kwietnik wiszący złoty z metalową czarną doniczką 128062 - 22x19x71 cm

Fotografie

Uroczy wiszący kwietnik w złoto-czarnej kolorystyce. Zarówno kwietnik, jak i umieszczona w nim doniczka, wykonane są z metalu. Osłonka w matowej czerni, a sam kwietnik w lśniącej złotej barwie wpadającej w miedziane akcenty. Doniczka w kształcie prostego walca, o nico prążkowanej powierzchni.
Doniczka nie posiada otworu odwadniającego, może służyć więc jako osłonka. Przy sadzeniu bezpośrednim sugerujemy zastosowanie odpowiedniego drenażu w postaci np. keramzytu.
Kwietnik wiszący może stać się oryginalnym elementem dekoracyjnym nie tylko balkonu, tarasu, ale również pomieszczeń zewnętrznych. Doskonale będzie się prezentował w salonie. Nadaje się do wyeksponowania zarówno kwiatów sezonowych, roślin domowych jak i ziół.

Wymiary:
wysokość: 71 cm,
szerokość : 22x19 cm

Cena: 115 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 9-16
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.