• Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.30, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
  • Kontakt mailowy

Lampa LED SOLAR pochodnia 163058 - 9x57 cm

Fotografie

Designerska lampa ledowo-solarna w kształcie pochodni. Obudowa czarna wytworzona z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Wewnątrz ukryta jest ledowa świeca, która po włączeniu daje doskonałą imitację naturalnego migoczącego płomienia świecy.
Piękny element dekoracyjny, który można umieścić na tarasie, czy w ogrodzie. Nadaje się do podświetlenia ścieżki ogrodowej czy innego wybranego miejsca w ogrodzie. Latarnia daje delikatne, ciepłe światło, dzięki czemu tworzy ciepłą, nastrojową atmosferę. Doskonale podkreśla i nadaje wyjątkowy klimat miejscu, w którym ją wyeksponujemy. Lampa bezpieczna dla dzieci i zwierząt, bezwonna.
Pochodnia LED SOLAR to lampa solarna zasilana energią słoneczną. Pochodnia nie wymaga kabli i zmian baterii. Zawiera 36 diod led o długiej żywotności i budowany niewymienny akumulatorek. Automatycznie zapala się i włącza w zależności od natężenia światła. Naładowana świeci nawet do 5 h. Długość świecenia lampy zależy od wielu czynników m.in. pory roku, zachmurzenia, położenia geograficznego oraz miejsca jej zainstalowania. Aby pochodnia świeciła w nocy, musi w ciągu dnia zmagazynować odpowiednią ilość energii - dlatego nie jest wskazane, by umieszczać ją w miejscach zacienionych.

Ważne! Przed pierwszym użyciem należy zostawić ją na 24 h na wyłączniku ustawionym na OFF, w miejscu, gdzie akumulator będzie mógł się naładować. Następnie konieczne jest ładowanie kilkugodzinne na włączniku ustawionym na ON. Dopiero wówczas lampa będzie działała prawidłowo, a żywotność baterii będzie dłuższa. Jest to o tyle istotne, że w przeciwnym wypadku możliwe jest uszkodzenie akumulatora poprzez jego całkowite wyczerpanie.

Wymiary :
Całkowita długość: 57 cm.
Wymiary pochodni:
Szerokość: 9 cm
Wysokość: 13 cm
Wymiar rurki:
długość: 36 cm
Długość szpikulca: 13 cm
Wymiary baterii słonecznej: 4,5 x 4,5 cm

Cena: 74.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: Sklep Internetowy +48 608 065 353 pon.-pt. 8.00 do 17.30, sobota 10:-15. NIE przyjmujemy zamówień drogą telefoniczną.
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.