Doniczka Azur turkusowa z szarym s/2 128003 - 17x12,5 cm

Fotografie

Okrągła terakotowa osłonka Azur w stylu vintage. Forma okrągła, o górnej krawędzi zwężającej się ku środkowi. Cześć środkowa doniczki utrzymana jest w pięknej barwie turkusowej. Powierzchnia szkliwiona typu craquele (siatka spękań). Dolna i górna część barwą i fakturą naśladuje surowy ciemny beton, nie jest tu szkliwiona. Doniczka została celowo postarzana za pomocą przetarć i spękań.
Osłonka została wykonana z dobrej jakości terakoty, jest trwała i wytrzymała na warunki atmosferyczne (nie jest mrozoodporna). Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Bardzo ładnie prezentują się w niej rośliny doniczkowe, zarówno gatunki zielone, jak i kwitnące (zwłaszcza na biało!). Doniczka polecana jest również do sukulentów. Sprawdzi się również w kompozycjach florystycznych.
Wspaniały element dekoracyjny w każdym domu!

Wymiary:
szerokość: 17 cm
wysokość: 12,5 cm
waga: 1,35 kg

Uwaga! Donica dostępna w dwóch rozmiarach. Jej wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).
Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie intensywnością barwy i rozmieszczeniem przetarć.

Cena: 49 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.