Donica w kolorze drewna ze stojakiem metalowym 6086

Fotografie

Oryginalny dekoracyjny komplet: stojak metalowy z donicą ceramiczną. Osłonka ceramiczna utrzymana została w barwie ciemnobrązowego drewna. Matowa, bez szkliwienia. W kształcie przypomina antyczny dzban o mocno zwężonym, wydłużonym dole. Powstała ze specjalnej białej glinki o wysokiej zawartością kaolinu. Stojak wykonano z metalu pomalowanego farbą proszkową w kolorze czarnym.
Połączenie donicy ze stojakiem daje niezwykle oryginalny efekt wizualny. Może służyć nie tylko jako klasyczna donica, ale i jako wazon na kompozycje kwiatowe (uwaga! donica nie jest szkliwiona w środku).
Barwa ciemnobrązowego drewna, nieszablonowy kształt donicy umieszczonej w idealnie dopasowanym stojaku sprawia, że komplet tworzy niezwykle efektywną całość będącą ozdobą samą w sobie. Świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach urządzonych klasycznie, jak i w nowoczesnych.


Wymiary:
Wysokość kompletu: 90 cm
Stojak metalowy:
- wysokość: 79 cm
- średnica (obręcz na donicę): 29 cm
- szerokość (między nogami): 40 cm
Donica ceramiczna:
- wysokość: 37 cm
- średnica górna zewnętrzna: 20 cm,
- szerokość w najszerszym miejscu: 24 cm.

Cena: 239.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.