Słój szklany Vienne 13543 - 21x35 cm

Fotografie

Prosty duży, otwarty słój z grubego, przezroczystego szkła. Piękna ozdoba o wielorakim zastosowaniu.

Może pełnić funkcję wazonu na cięte bądź suszone kwiaty. Jeśli wypełnimy go np. orzechami, to świetnie sprawdzi się w kuchni jako oryginalna i praktyczna dekoracja. W okresie bożonarodzeniowym wystarczy do niego wrzucić lampki ledowe i mamy piękny lampion wprowadzający nas w przyjemny nastrój świąteczny.

A miłośnicy roślin za jego pomocą mogą sprawić sobie w domu mały kawałek ogrodu! Wystarczy dno wypełnić odrobiną keramzytu, wsypać na to odpowiednią ziemię (pamiętajmy, że rośliny mają różne wymagania co do podłoży) i wsadzić roślinki, które nam się podobają. Świetnie sprawdzą się tu paprotka, plumosus pierzasty, trzykrotka, miniaturowy storczyk, rojnik - przy uprawie ogrodu w otwartym słoju jedynym ogranicznikiem przy doborze roślin jest ich wielkość. Bardzo dobrze w słojach otwartych wyglądają wszelkie sukulenty czy kaktusy (pamiętajmy o ich bardzo rzadkim podlewaniu za pomoca np. strzykawki, sukulenty nie lubią polewania wodą). Jeszcze odrobina mchu, ozdobnych kamyczków i patyków - i mamy gotowy ogród w słoju Vienne!
Słój Vienne idealnie się nadaje również do rozmaitych kompozycji florystycznych. Wystarczy umieścić w nim mokrą gąbkę florystyczną i włożyć do niej cięte kwiatki. Przy odpowiednio częstym nawilżaniu (np. za pomoca strzykawki) gąbki, nasza kompozycja dość długo postoi.

Jakie jeszcze zastosowanie można znaleźć dla słoja Vienne? Z pewnością szerokie... jedynym ograniczeniem jest tu nasza wyobraźnia....

Wymiary:
średnica: 21 cm
wysokość: 35 cm

Cena: 69 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.