Metalowa doniczka w kolorze miedzi 7199041- średnica 16,5 cm

Fotografie

Niezwykła okrągła doniczka wykonana z metalu. Niezwykła zarówno ze względu na piękny, głęboki kolor miedziany, jak i oryginalną fakturę. Wypukłości i wklęsłości w doniczce zostały uzyskane poprzez ręczną robotę. Dzięki uzyskanym w ten sposób krzywiznom zyskujemy wyjątkową grę światła, które za każdym razem inaczej się odbija. Daje to naprawdę piękny efekt.
Donica typowo wewnętrzna, może stać się piękną miedzianą ozdobą salonu czy sypialni. Świetnie będzie pasowała do pomieszczeń publicznych: biur, restauracji, hotelu.
Donica nie posiada otworu, można je traktować jako osłonkę lub uprawiać rośliny z zastosowaniem drenażu w postaci np. keramzytu.

Wysokość: 16 cm
Średnica: 16,5 cm

Cena: 39.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 7199041
  • Dostępność: Dostępne 9 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.