Drewniana masywna ławka ogrodowa z drewna egzotycznego 11517

Fotografie

Drewniana masywna ławka ogrodowa wykonana z drewna tekowego. Prosta forma bez zbędnego zdobnictwa, ten model ławki stawia na klasykę. Jej surowość i naturalność zwracają na siebie uwagę i sprawiają, że łatwo można ją wpasować w każdy styl aranżacyjny.
Prosta, bardzo masywna konstrukcja oraz grube nogi o szerokości aż 7 cm zapewniają bardzo dobrą stabilność. Dodatkowo zwiększa ją waga - 28 kg.

Ławka wykonana została z litego drewna tekowego. Drzewo tekowe występuje w południowej i południowo-wschodniej Azji. Ma ono w sobie dużo substancji oleistych i kwasu krzemowego, dzięki czemu praktycznie nie wchłania wody i nie ulega odkształceniom. Odporne więc jest na czynniki atmosferyczne: deszcz, śnieg i mróz. Co istotne, jest także odporne na działanie substancji chemicznych, np. silnych detergentów. Drewno tekowe charakteryzuje się równie niepodatnością na działanie bakterii i grzybów oraz dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Drewniane meble ogrodowe są preferowane przez osoby, które cenią prostotę, wygodę i klasyczną elegancję. Są również cenione przez miłośników ekologii - drewno łatwo ulega biodegradacji. Drewniane meble są uniwersalne i pasują praktycznie do każdego otoczenia. Dobrze wyglądają zarówno w tradycyjnych ogrodach z dużymi, starymi drzewami, jak i w nowoczesnych, z dużą ilością kamieni i okiełznaną formą roślinności. Naturalność, estetyka drewna i prostota formy tej ławki sprawi, że świetnie się ona sprawdzi zarówno w luksusowych designach, jak i przestrzeniach utrzymanych w prostym, surowym stylu.
Drewniane meble ogrodowe świetnie sprawdzą się także w przestrzeni publicznej.

Wymiary ławki:
Szerokość zewnętrzna: 120 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 106 cm
Głębokość siedziska: 54,5 cm
Wysokość siedziska: 45,5 cm
Wysokość oparcia: 44 cm
Wysokość całkowita: 92,5 cm
Grubość nóg: 7 cm
Waga: 28 kg

Cena: 1349 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.