Doniczki-poznan.pl

Metalowy ciemnozielony parawan zaokrąglony 11404

Fotografie

Parawan ogrodowy wykonany z metalowych prętów malowanych w kolorze ciemnej zieleni. Lekko rozszerzony ku górze, dzięki czemu będzie świetnie komponował się z roślinami. Z jednej strony stanowi solidną podporę dla roślin pnących, a z drugiej zabezpiecza ściany budynków przed bezpośrednim kontaktem z roślinami.
Całość malowana jest termoutwardzalną farbą proszkową, co daje wysoką jakość wykończenia, odporność na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i korozję.
Solidna konstrukcja, wytrzymałość i estetyczne wykonanie sprawią, że parawan stanie się piękną i praktyczną ozdobą przydomowego kwietnika, tarasu lub ogrodu.

Wymiary:
wysokość: 140 cm,
szerokość: 67 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 11404
  • Cena: 79 zł
  • Dostępność: ostatnie 3 egz.
Możesz dodać tę pozycję do swojej listy życzeń i wysłać do nas jako swoje zamówienie.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.