Metalowy ciemnozielony parawan z grotami 11403

Fotografie

Metalowy parawan ogrodowy o kunsztownym wykonaniu. Bogato zdobiony, zwieńczony kutymi grotami. Lekko rozszerzony ku górze, dzięki czemu będzie świetnie komponował się z roślinami. Z jednej strony stanowi solidną podporę dla roślin pnących, a z drugiej zabezpiecza ściany budynków przed bezpośrednim kontaktem z roślinami.
Parawan ogrodowy pokryty jest termoutwardzalną farbą proszkową, której zawdzięcza odporność na warunki atmosferyczne i korozję.
Solidna konstrukcja, wytrzymałość i estetyczne wykonanie sprawią, że parawan stanie się piękną i praktyczną ozdobą przydomowego kwietnika, tarasu lub ogrodu.

Wymiary:
- wysokość: 179 cm
- szerokość: 83 cm

Cena: 129 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.