Osłonka ceramiczna spękana wysoka różowa 7389 - 15x25 cm

Fotografie

Piękna wysoka osłonka - kwadratowy wazon - wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka utrzymana w stonowanym, stłumionym różowym kolorze. Osłonka szkliwiona, z delikatnym połyskiem. Bardzo oryginalna faktura ozdobiona licznymi spękaniami w kolorze brązowym oraz przetarciami - doniczka stylizowana na starą.
Prosta, nowoczesna forma w połączeniu ze stylizacją na starą, spękaną ceramikę tworzy zaskakująco harmonijną całość. Z tego względu osłonka świetnie będzie wyglądała zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i klasycznych. Doniczka typowo wewnętrzna, choć może być wystawiana na taras w okresie od wiosny do jesieni. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu.

Wymiary:
podstawa: 15x15 cm,
wysokość: 25 cm.

Osłonka dostępna w innych kolorach - sprawdź naszą ofertę!

Cena: 59 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 7389
  • Dostępność: Dostępne 7 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.