Latarnia grafitowa z metalu 13494 - 17x17x30 cm

Fotografie

Klasyczna latarnia ogrodowa w kształcie prostopadłościanu. Oprawa metalowa w kolorze grafitowym. Szklane ścianki, na których krzyżują się metalowe, grafitowe pręciki. Otwierane drzwiczki. Prostota formy, koloru i materiału sprawia, że wszędzie będzie się ładnie prezentować. Może być wykorzystywana w aranżacji klasycznej i nowoczesnej, rustykalnej i skandynawskiej. Bardzo dobrze sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie, a także jako element dekoracyjny w mieszkaniu, wprowadzający przytulną, nastrojową atmosferę. Doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Wymiary:
długość: 17 cm,
szerokość:17 cm,
wysokość: 30 cm.

Cena: 59 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 13494
  • Dostępność: Dostępne 9 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.