- Ostatnie sztuki
Donica w kształcie okrągłej misy utrzymana w odcieniach czerni z zaciekami i przetarciami. Wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, materiału kompozytowego. Faktura przypominająca czarny marmur, powierzchnia gładka, lakierowana. Donica odporna na warunki atmosferyczne, mrozoodporna.
czytaj więcejDonica w kształcie okrągłej misy. Bardzo oryginalna barwa - odcienie czerni z brązowymi zaciekami, przetarciami. Doniczka o powierzchni gładkiej, lakierowanej i prostej, nowoczesnej formie - prócz użytkowego zastosowania stanowi ciekawy element dekoracyjny. Faktura przypominająca czarny marmur. Donica została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, materiału kompozytowego.
Misa posiada system drenażu! Nie wymaga podstawki.
Produkt odporny na działanie warunków atmosferycznych, także mrozoodporny, może więc służyć także jako całoroczna donica zewnętrzna. Donica świetnie sprawdzi się nie tylko na tarasie i balkonie, ale i w przestrzeni publicznej - w restauracji, hotelu czy biurze - stając się ich ozdobą. Prosta forma, uniwersalna barwa, nowoczesny materiał sprawiają, że chętnie po nią sięgają zarówno projektanci wnętrz, jak i ogrodów.
Donica dostępna w innych kolorach, rozmiarach i kształtach - sprawdź naszą ofertę!