Poidełko dla ptaków kwiat z ptaszkami 11363 - 19x13x11,5 cm

Fotografie

Poidełko dla ptaków o bardzo ciekawym kształcie rozkwitniętego kwiatu. Na jego płatkach przysiadły dwa różnej wielkości ptaszki. Poidełko wykonano z konglomeratu żywicznego idealnie naśladującego brąz. Utrzymane w naturalnej, brązowej kolorystyce z przetarciami, postarzane.
Piękny element dekoracyjny ogrodu lub tarasu, dodający otoczeniu wdzięku i ciepłego charakteru. Stosunkowo niewielki rozmiar pozwala również na umieszczenie na zewnętrznym parapecie. Dzięki poidełku będzie można nacieszyć się widokiem zbierających się wokół ptaków. Doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Wymiary:
długość: 19 cm,
szerokość 13 cm,
wysokość: 11,5 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.