Metalowy kwietnik rustykalny na pięć doniczek 24664 - 48x66 cm

Fotografie

Nietuzinkowy rustykalny kwietnik wiszący wykonany w całości z metalu. Stylizowany na stary, przecierany, matowy, lekko rdzawy. Utrzymany w kolorze brązowym. Składa się z pięciu doniczek zawieszonych na uchwytach przymocowanych do solidnego stelażu. Góra i dół stelażu ozdobione pięknymi zawijasami dodającymi wrażenie lekkości całości. Na górze znajduje się mały ptaszek.
Nieduże doniczki metalowe bez dziurki odprowadzającej odpływ wody. Mogą więc służyć albo jako osłonki, albo - po zastosowaniu drenażu - można rośliny bezpośrednio w nich zasadzić.
Kwietnik sam w sobie jest wyjątkową ozdobą. Będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny zarówno na zewnątrz, na tarasie lub balkonie, jak i we wnętrzu, podkreślający urodę eksponowanej w nim rośliny.

Wymiary:
Szerokość: 48 cm,
wysokość: 66 cm.

Cena: 179 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.