Biała latarnia drewniana z lustrem 11430 - 30x12x70 cm

Fotografie

Nietypowa biała latarnia z lustrem zajmującym całą tylną ścianę. Tuż przed nim znajdują się dwa świeczniki na nieduże, klasyczne świece lub podgrzewacze tea light. Blask świecy odbija się w lustrze dając więcej światła i dodając uroku latarence. Pozostałe ściany są ze szkła. Biała konstrukcja lampionu wykonana z drewna stylizowanego na lekko zniszczone. Metalowy daszek latarni odcieniu utrzymany w szarości z białym nalotem. Ozdobiony jest ażurowym elementem oraz fantazyjnym uchwytem.
Piękny nowoczesny drewniany lampion w kolorze białym doda uroku każdemu wnętrzu, tworząc niezwykle przyjemny nastrój. Można zawiesić go na tarasie, balkonie czy w ogrodzie i cieszyć się ciepłą, nastrojową atmosferą, którą wprowadza światło świecy w latarni. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawego urozmaicenia dla swoich ogrodów oraz domów.

Wymiary:
długość: 30 cm,
szerokość: 12 cm,
wysokość: 70 cm.


Zobacz też:


Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.