Biała kwadratowa latarnia 13525 - 31x66 cm cm.

Fotografie

Śliczna latarnia wykonana z drewna, metalu i szkła. Na prostej drewnianej białej konstrukcji został umieszczony zaokrąglony metalowy czarny daszek. Posiada metalowy uchwyt służący zarówno do przenoszenia jak i powieszenia. Drzwiczki jednej ze ścianek otwierają się, co pozwala na umieszczenie wewnątrz świecy. W bocznych ściankach znajdują się szybki, dzięki czemu po zapaleniu w niej świecy uzyskany jest efekt odpowiedniego rozproszenia światła.
Latarnie i lampiony to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują ciekawego urozmaicenia dla swoich ogrodów oraz domów. Piękny element dekoracyjny, który można zawiesić na tarasie, balkonie, czy w ogrodzie. Doskonale podkreśla i nadaje wyjątkowy klimat miejscu, w którym ją wyeksponujemy, tworzy ciepłą, nastrojową atmosferę. Świetnie się prezentuje nie tylko na zewnątrz, ale i w domu będąc ciekawym, designerskim elementem wystroju wnętrza.
Doskonały pomysł na niebanalny prezent!

Wymiary:
podstawa: 31x31 cm,
wysokość: 66 cm.

Cena: 249 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.