D Donica Szalin walec niski niebieski s/1 79992888 - 20x14,5 cm

Fotografie

Okrągła donica ceramiczna w kształcie niskiego walca. Bardzo ciekawa, nieszablonowa kolorystyka, na którą składają się różne odcienie niebieskiego wymieszanego z odrobiną brązu. Barwy wzajemnie przenikają się, nakładają się na siebie, w artystyczny sposób przechodząc jedna w drugą. Celowe zacieki i nieregularne rozmyte plamy podkreślają oryginalną kolorystykę donic. Powierzchnia szkliwiona z połyskiem, dzięki glazurze łatwa w utrzymaniu w czystości.
Donica wykonana z cienkościennej ceramiki, posiada duży otwór odwadniający, nadaje się więc do bezpośrednich nasadzeń. W komplecie z podstawkiem.
Uwaga! Donica do użytku wewnętrznego. Odporna na działanie promieni słonecznych (nie odbarwia się) i na deszcz, ale nie na mróz - wystawiona zimą na działanie temperatury minusowej może ulec zniszczeniu. Donica może być ozdobą tarasu w okresie od wiosny do jesieni, zimą należy ją wyeksponować w pomieszczeniach wewnętrznych.
Dzięki swojej uniwersalnej formie i modnej kolorystyce będzie się ładnie prezentowała zarówno we wnętrzach zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie.

Wymiary:
średnica: 20 cm
wysokość: 14.5 cm

Uwaga! Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie rozłożeniem kolorystycznym plam i głębokością odcieni. Rzeczywiste rozmiary również mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 49.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.