Doniczka Kardo Vulcano 275027 - 19x16 cm

Fotografie

Piękna grubościenna osłonka ceramiczna o fakturze typu vulcano. Powierzchnia jest nieszkliwiona, z licznymi wgłębieniami po zastygłych pęcherzykach powietrza. Oryginalna faktura górnej części donicy powstała w wyniku wytrawiania szkliwa kwasem tuż przed procesem wypalania. Powierzchnia szorstka w dotyku, z nieregularnymi nierównościami, nasuwająca skojarzenia z lawą wulkaniczną. Kolorystyka naturalna, mieszanina odcieni szarości, brązu, beżu.
Każda donica jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju - nie ma dwóch identycznych sztuk. W każdej inaczej rozkłada się kompozycja plam i przebarwień, głębokość ich nasycenia kolorystycznego, wielkość wgłębień.
Donica wykonana z wysokiej jakości ceramiki, posiada solidne, grube ścianki. Nie posiada otworu odwadniającego.
Ta niebanalna donica stanie się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Osłonka Kardo gdziekolwiek zostanie ustawiona, będzie wzbudzała zachwyt.

Wymiary:
średnica zewnętrzna: 19 cm
średnica wewnętrzna: 16 cm
wysokość: 16 cm

Uwaga! Donice mogą od siebie różnić się wymiarami (+/- 5%) oraz stopniem nasycenia barwy, rozłożeniem plam, pęcherzyków powietrza, itp.

Cena: 45 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 275027
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.