Żeliwny ażurowy podstawek na kółkach brąz 11683 - 27,5x6 cm

Fotografie

Okrągła podstawa pod rośliny na kółkach. Mobilna podstawa umożliwiająca przemieszczanie donic. Atrakcyjna ażurowa forma z ornamentami. Porządna żeliwna robota, starannie wykonana z dbałością o szczegóły. Solidna i trwała. Całość jest utrzymana w ciepłej barwie ciemnej rdzy. Powierzchnia matowa, nielakierowana. Estetyczne wykonanie.
Dzięki żeliwnej podstawie łatwiejsze stanie się przesuwanie donic, zarówno w pomieszczeniach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada system 4 rolek, co pozwala poruszać się jej we wszystkich kierunkach. Może służyć jako kwietnik na rośliny.

Wymiary:
średnica: 27,5 cm
wysokość: 6 cm.

Cena: 85 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 11683
  • Dostępność: Duża ilość
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.