D Donica Fancy misa turkusowa s/1 79992470 - 29x15 cm

Fotografie

Donica ceramiczna okrągła w formie klasycznej misy. Piękna turkusowa barwa urozmaicona małymi czarnymi kropkami, które widać dopiero z bliska. Układają się one we wzór tzw. "kaszki".
Donica wykonana z cienkościennej ceramiki z powierzchnią glazurowaną, dzięki szkliwieniu łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada duży otwór odwadniający, nadaje się więc do bezpośrednich nasadzeń. Przy użytkowaniu wewnętrznym wymaga podstawki.
Misa odporna na działanie promieni słonecznych (nie odbarwia się), na deszcz i na niewielkie temperatury ujemne, ale wysokich temperatur minusowych może nie znieść, dlatego w mroźne zimy zalecamy jej schowanie.
Seria Fancy to donice wykonane z wysokiej jakości ceramiki, szkliwione i nieszkliwione, o rozmaitych formach i fakturach. Znakomicie sprawdzą się jako dekoracja każdego ogrodu, tarasu, a także pomieszczeń wewnętrznych. Świetnie prezentują się zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej. To seria, która przez wiele lat będzie cieszyła oczy.

Wymiary:
średnica (w najszerszym miejscu): 29 cm
wysokość: 15 cm

Uwaga! Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie rozłożeniem kolorystycznym plam i głębokością odcieni. Rzeczywiste rozmiary również mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 89 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.