DW Donica Parna zielona s/3 79992302 - 51x33 cm

Fotografie

Grubościenna donica ogrodowa z pięknym kwiatowym ornamentem wokół rantu. Na barwę składają się różne odcienie zieleni z przewagą ciemniejszych tonów. Donice są ręcznie malowane, z licznymi celowymi przetarciami i zaciekami. Z tego względu barwy poszczególnych donic mogą od siebie się różnić - niektóre misy są bardziej nasycone ciemną zielenią, a inne wpadają w szmaragdową tonację. Mogą się również różnić ilością i wielkością zacieków oraz przebarwień.
Kształt donicy nawiązując,y do szerokiej misy - wazy jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też funkcjonalny - posiada dużo miejsca dla systemu korzennego, dzięki czemu posadzona w niej roślina będzie miała bardzo dobre warunki do wzrostu.
Donica Parna została wykonana z wysokiej jakości ceramiki, posiada grube, solidne ścianki. To produkt typowo zewnętrzny, odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki grubemu szkliwieniu nie zmienia barwy pod wpływem promieni słonecznych. Donica mrozoodporna. Posiada otwór odprowadzający nadmiar wody (przy użytkowaniu wewnętrznym należy dokupić podstawek).
Donica Parna zielona to oryginalna szkliwiona ceramika inspirowana śródziemnomorskim wzornictwem. Może stać się ozdobą zarówno ogrodu, jak i tarasu. Pięknie się będzie prezentowała także w dużym holu czy salonie.

Wymiary:
szerokość: 51 cm
wysokość: 33 cm

Uwaga! Donice ręcznie malowane, mogą więc różnić się od siebie odcieniem i głębią barwy.
Uwaga! Donice wykonane są ręcznie i rzeczywiste wymiary mogą nieznaczenie odbiegać od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 269 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992302
  • Dostępność: Dostępne 15 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.