Doniczka Haxo Skóra Węża 79992238 - 18x15 cm

Fotografie

Designerska osłonka ceramiczna w klasycznym okrągłym kształcie. Bardzo oryginalna faktura doniczki naśladująca skórę węża. Ręcznie malowana w nieregularne brązowe, zielone, szare i czarne łuski. Powierzchnia szkliwiona z delikatnym połyskiem, łatwa w utrzymaniu w czystości. Piękny design!
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczkę można stosować w aranżacjach tarasowo-balkonowych, ale tylko w okresie od wiosny do lata. Odporna na działanie promieni słonecznych i wody. Doniczka może stać się niebanalną ozdoba salonu czy sypialni.
Doniczka nie posiada otworu odwadniającego, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Doskonale komponuje się zarówno z roślinami kwitnącymi (zwłaszcza na biało!), jak i z roślinami bez kwiatów.
Osłonka Haxo jest zachwycającą ozdobą samą w sobie!

Wymiary:
szerokość: 18 cm
wysokość: 15 cm

Uwaga! Jej wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).
Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się rozmieszczeniem kolorów.

Cena: 59 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992238
  • Dostępność: Dostępne 6 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.