Doniczka Blue Marine walec niebieski s/2 79992240 - 15x15 cm

Fotografie

Okrągła osłonka ceramiczna w kształcie prostego walca. Kolorystyka niebieska wpadająca w lazur z delikatnymi przetarciami. Szkliwiona zewnętrznie i wewnętrznie z delikatnym połyskiem. Krawędź górna osłonki jest nieregularna, falująca. Bardzo oryginalny design. Prosta w formie, nowoczesna w kształcie, elegancka w niewyszukany sposób, oryginalna w kolorystyce - wszędzie będzie się ładnie prezentowała.
Bardzo dobrze będzie wyglądała we wnętrzach nowoczesnych świetnie wpisując się w aktualnie modne trendy. Równie dobrze sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych, wprowadzając modny, gustowny akcent.
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka typowo wewnętrzna, choć może być wystawiana na taras w okresie od wiosny do jesieni. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Bardzo ładnie prezentują się w niej rośliny, wraz z osłonką tworzą harmonijną całość.

Wymiary:
średnica: 15 cm
wysokość: 15 cm

Uwaga! Donica dostępna w kilku rozmiarach. Jej wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).
Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie intensywnością barwy i rozmieszczeniem przetarć.

Cena: 49.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992240
  • Dostępność: Dostępne 6 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.