Doniczka Silver Cement s/3 25352 - 20x19,5 cm

Fotografie

Piękna, designerska osłonka Silver Cement! Doniczka o dwóch kolorach i dwóch rodzajach powierzchni. Cześć srebrna jest szkliwiona z dużym połyskiem i pokryta delikatną siateczką spękań mających na celu wizualne postarzanie donicy. Służą temu również celowe odpryski i spękania. Część górna doniczki naśladuje swą strukturą cement muśnięty metaliczną szarobeżową barwą. Powierzchnia matowa, szorstka, spękana. Piękny design!
Osłonka została wykonana z terakoty. Doniczka nie posiada otworu odwadniającego, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Dzięki swej srebrnej powierzchni typu mirror, pięknie odbijają się w niej rośliny. Osłonka będzie się ładnie prezentowała zarówno we wnętrzach zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Na zewnątrz może być wystawiana w okresie od wiosny do jesieni - wysokie temperatury minusowe mogą na nią negatywnie wpłynąć.
Donica Silver Cement świetnie się również sprawdzi w aranżacjach florystycznych. Kompozycje kwiatowe i bożonarodzeniowe nabierają dzięki niej niepowtarzalnego charakteru. Sama w sobie stanowi już designerską ozdobę.
Doskonały pomysł na wyjątkowy prezent!

Wymiary:
szerokość: 20 cm
wysokość: 19,5 cm

Uwaga! Wymiary donicy mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).
Donica ręcznie malowana, poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie rozmieszczeniem kolorów

Cena: 89.9 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 608 065 353
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.