D Donica Fancy klasyczna z rantem ciemnozielona s/2 25313 - 42x33 cm

Fotografie

Donica ogrodowa z serii Fancy, o klasycznym, okrągłym, nieco pękatym, kształcie, wykończona prostym rantem. Wykonana została z wysokiej jakości ceramiki, szkliwiona zewnętrznie. Donica utrzymana w pięknych ciemnych odcieniach zieleni, przenikających się wzajemnie układając we wzór tzw. "kaszki".
Solidne wykonanie - donica ma mocne, grube ścianki. Jest trwała, odporna na warunki atmosferyczne - deszcz, promienie słoneczne, mróz. Posiada otwór odprowadzający nadmiar wody, nadaje się więc do bezpośrednich nasadzeń. Kształt donicy zapewnia dużo miejsca dla systemu korzennego, dzięki czemu posadzona w niej roślina będzie miała bardzo dobre warunki do wzrostu.
Seria Fancy to donice ogrodowe wykonane z wysokiej jakości ceramiki, szkliwione i nieszkliwione, o rozmaitych formach i fakturach. Znakomicie sprawdzą się jako dekoracja każdego ogrodu czy tarasu. Świetnie prezentują się zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej. To seria, która przez wiele lat będzie cieszyła oczy.

Wymiary:
szerokość 42 cm,
wysokość: 33 cm.

Uwaga! Donica dostępna w kilku rozmiarach oraz kształtach. Jej wymiary mogą nieznacznie się różnić od deklarowanych (+/- 5%).

Cena: 299 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.