Osłonka Alfonso s/2 79992124 - 15,5x14 cm

Fotografie

Urocza osłonka ceramiczna w bardzo efektownej formie i przykuwającej wzrok kolorystyce. Oryginalne wzornictwo podkreślone pięknymi barwami. Góra doniczki utrzymana jest w błękicie niezapominajek spływającym w dół, by przechodzić w biel. Górna krawędź osłonki i część żłobionych pasów delikatnie zaznaczona jest brązem wpadającym w złociste odcienie.
Osłonka została wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Doniczka typowo wewnętrzna. Odporna na działanie promieni słonecznych oraz wody. Nie jest mrozoodporna!
Doniczka nie posiada otworu odwadniającego, można ją traktować albo jako osłonkę, albo bezpośrednio sadzić w niej rośliny z zastosowaniem odpowiedniego drenażu, np. w postaci keramzytu. Doskonale komponuje się zarówno z roślinami kwitnącymi (zwłaszcza na biało!), jak i z roślinami bez kwiatów.
Osłonka Alfonso jest ozdobą samą w sobie, prawdziwą perłą wśród doniczek. Stanie się wyjątkową dekorację w każdym domu, w każdej przestrzeni.

Wymiary:
średnica: 15,5 cm
wysokość: 14 cm

Cena: 65.9 zł

Parametry produktu
  • ID PRODUKTU: 79992124
  • Dostępność: Dostępne 8 egz.
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.