Mini szklarenka prostokątna biała s/1 13761

Fotografie

Urocza mini szklarenka domowa wykonana z pomalowanego na biało drewna i szkła. Prostokątna forma ze skośnym daszkiem. Co istotne, otwierana jest od góry - takie rozwiązanie umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz kontrolę temperatury. Jeśli mini szklarnia za bardzo się nagrzeje, łatwo można obniżyć temperaturę.
Mini szklarenki cieszą się niebywałym powodzeniem wpisując się w najnowsze trendy. I słusznie, bo stanowią połączenie użyteczności z atrakcyjnym dekorem domowym. Z jednej strony chronią roślinki przed chłodnym powietrzem, parapetem, z drugiej stanowią niezwykle efektowną dekorację. Dzięki nim można stworzyć designerski mini ogród w domu, a także na balkonie czy tarasie. Świetnie się sprawdzą jako mini ogródek ziołowy na kuchennym parapecie. Można wypełnić je piękną kompozycją roślinną, zarówno z kwiatów doniczkowych jak i ciętych . Po umieszczeniu w nich świecy znajdą zastosowanie jako oryginalny lampion rozświetlający mrok wieczoru.

Wymiary:
długość: 40 cm,
szerokość: 17,5 cm,
wysokość: 19 cm (w najniższym miejscu) i 26 cm (w najwyższym miejscu).

Na zdjęciu głównym umieszczone są dwie szklarenki. Opisywana wyżej szklarnia znajdują się na pierwszym planie, jest mniejsza.

Cena: 99 zł

Parametry produktu
Musisz być zalogowanym w naszym sklepie aby zamówić TEN PRODUKT.

Zobacz też:

Dodaj się do naszego Newslettera

Będziesz mieć w pierwszej kolejności informację no nowościach, promocjach i wyprzedażach!

Nasz sklep
Nasz sklep
Centrum Ogrodnicze ZAWADY
61-001 Poznań, ul. Zawady 19
tel: +48 61 875 86 31
A jeśli masz pytanie...

O naszym Centrum

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymią ofertą donic zewnętrznych i do wnętrz, oraz równie dużej oferty elementów ozdobnych do Twojego domu i ogrodu.

Postawiliśmy na fachową obsługę, której zadaniem jest pomoc i doradztwo. Na bieżąco monitorujemy rynek, wprowadzając najnowsze produkty i uzupełniając wiedzę, z której może skorzystać każdy nasz Klient.

Polub nasz Fanpage na Facebooku i dołącz do społeczności zgromadzonej wokół naszego centrum. Zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat urządzania swojego domu i ogrodu. Polub nasz Fanpage

© Copyright 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: CyberWielkopolska

Menu

Napisz do nas!

Pytanie zostało wysłane!
Wkrótce otrzymasz odpowiedź.